Blog

Návrh rodinného domu

Návrh rodinného domu (štúdia) sa pripravuje pre koncového zákazníka, ktorý chce mať rodinný dom presne podľa svojich predstáv. Návrh sa pripravuje presne podľa požiadaviek klienta, jeho zvykov, osobnosti, profesného postavenia, veľkosti rodiny a podľa toho, čo pri každodennom živote uprednostňuje. Napríklad je pre mňa dôležité vedieť, či sa klient radšej sprchuje alebo kúpe, či má rád otvorený priestor alebo menší a uzavretejší, či sa mu páči klasika, moderný štýl a podobne.

Individuálnej riešenie projektov rodinných domov, ktoré ponúkam, je realistické a jasné.   Je mnoho projektantov a architektov, ktorí vymyslia štúdiu rodinného domu, no túto štúdiu je nemožné zrealizovať. Ja pri návrhu hneď vychádzam z konštrukčných zásad a z konštrukčného a materiálového riešenia, ktoré je skutočne realizovateľné a klient nemusí mať strach, že jeho idea domu ostane iba na papieri. Už vo fáze štúdie kladiem veľký dôraz na také riešenie, ktoré vám ušetrí náklady pri realizácii rodinného domu.

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte ces Nezáväzný dopyt

Moje dlhoročné skúsenosti nás doviedli k presvedčeniu, že ľudia uprednostňujú priestor, ktorý je praktický no pritom moderný, a týmto smerom sa uberajú i moje štúdie rodinných domov. Každý mnou navrhnutý dom je individualita a nikdy sa neopakuje!

Keď máte záujem o nezáväzný dopyt na vypracovanie návrhu rodinného domu, vyplňte prosím kontaktný formulár a ja vám obratom zašleme cenovú ponuku. Som tu pre vás, aby som splnila vaše sny o bývaní.

Skutočne vám zaručujem:

  • návrh rodinného domu, ktorý je konštrukčne realizovateľný
  • návrh, ktorý reaguje na územný plán danej oblasti, kde chcete stavať
  • návrh rodinného domu, ktorý je osadený na pozemok presne podľa požiadaviek odstupových vzdialeností od hraníc pozemku
  • návrh, ktorý nie je v rozpore s vašimi ekonomickými požiadavkami na stavbu
  • osobný prístup a pravidelné konzultácie
  • elimináciu investičných nákladov už v priebehu štúdie
  • 3D externú vizualizáciu rodinného domu

V prípade, že si u mňa dáte vypracovať kompletný projekt pre stavebné povolenie, návrh rodinného domu s 3D vizualizáciou máte ZDARMA!

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte ces Nezáväzný dopyt

Späť na výpis blogu