Blog

Projekt rekonštrukcie bytu

Keď sa rozhodnete pre väčšiu rekonštrukciu bytu, mali by ste mať dostatok informácií, či potrebujete k rekonštrukcii projekt, alebo nie. Pre väčšinu základných úprav (maľby, omietky, obklady, výmena kuchynskej linky a podobne) nepotrebujete projekt. Keď sa ale chystáte pre väčšiu rekonštrukciu (prepojenie obývacej izby s kuchyňou, vybúranie otvoru v nosnej stene, výmena bytového jadra a podobne) neminie vás povolenie stavebného úradu, ktoré si vyžaduje projekt.

Aký je postup vyhotovenia projektu rekonštrukcie?

  • prekonzultujeme vaše predstavy priamo na mieste
  • zameriam priestor bytu, kde sa bude rekonštruovať
  • vypracujem vám 2D návrh rekonštrukcie vrátane návrhu zariadenia a spoločne riešenie prekonzultujeme
  • vypracujem vám 3D vizualizáciu interiéru vrátane návrhu interiéru (iba ak budete požadovať, nie je to nutnosťou)
  • vypracujem vám kompletnú dokumentáciu potrebnú pre stavebný úrad vrátane dotknutých profesií (záleží od zložitosti rekonštrukcie)
  • vypracujem rozpočet nákladov na rekonštrukciu (nie je nutnosťou)

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte ces Nezáväzný dopyt

  Keď máte záujem o konzultáciu ohľadom rekonštrukciu vášho bytu, neváhajte a kontaktujte ma. Rada vám odpoviem na dôležité otázky, poradím s výberom materiálu, návrhom interiéru, pomôžem s kompletným projektom k vašej maximálnej spokojnosti. Som tu pre vás, aby som vám poradila, čo všetko je možné zrekonštruovať pri finančných možnostiach, ktoré máte k dispozícii. Vieme, aké sú potreby moderného bývania a čo váš byt potrebuje, preto si môžete byť istí, že budete v dobrých rukách.  

 

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte ces Nezáväzný dopyt

Späť na výpis blogu