O mne

Keď niektorí z vás pochybujú o tom, či vám môže žena pripraviť kvalitný projekt, môžem vás ubezpečiť, že ste v dobrých rukách. K projektovaniu som bola vedená odmalička. Moja mama bola učiteľkou na Strednej priemyselnej škole v Michalovciach, kde učila Pozemné staviteľstvo a neskôr mala vlastnú projekčnú kanceláriu. Už ako dieťa som sa často pýtala: „Čo znamená, mami, tento štvorček? Prečo má ten dom také smiešne okná? To sú nakreslené schody, že?“ Projektovaním sme doma žili každý deň.

V súčasnej dobe sa živím projektovaním i ja, a to vyše 10 rokov. Vlastním autorizačné osvedčenie v Slovenskej i Českej republike, čo vás tiež môže presvedčiť o tom, že rozumiem svojmu odboru a môžete mi maximálne dôverovať.

Mám cit pre estetiku, design a detail, som vo svojej práci precízna a pravidelnej študujem nové technológie a trendy. Väčšina mojich projektov sa nikdy nevracia zo stavebných úradov späť kvôli doplneniu dokumentácie!

A čo ma robí v práci šťastnou? Keď návrh, ktorý predložím klientovi, v maximálnej miere splňuje jeho očakávania. Spokojný zákazník pre mňa na prvom mieste. Utvrdzuje ma to o tom, že práca, ktorú som si vo svojom živote vybrala, bola tým správnym rozhodnutím.

Máte otázku, alebo záujem o moje služby?

V prípade záujmu o moje služby vyplňte, prosím, formulár nižšie. Keď chcete vedieť cenu za projekt rodinného domu, môžete vyplniť kompletný formulár v sekcii cenník . Odpoveď dostanete do 24 hodín.


Informácie o poskytnutí osobných údajov

Praha a Středočeský kraj
Ing. Alžbeta Podstavská
...
IČO:40939090
tel.: +421 908 997 726
Skype: betka69
e-mail: info@betaprojekt.sk

Referenčné projekty

Prečítajte si skúseností mojich klientov a nechajte sa inšpirovať

Rekonštrukcia rodinného domu

"S manželom sme uvažovali viac ako rok, či sa vôbec náš starý dom dá zrekonštruovať a či sa nám oplatí do toho ísť. Predaj nepripadal do úvahy, pretože trhová cena bola nízka, dom sme zdedili a chceli sme ho zúročiť inak, než predať pod cenu. Pani Podstavská bola naša záchrana. Už pri prvej schôdzke vedela, o čom hovorí a ubezpečila nás, že dom môžeme zrekonštruovať...

Ďalšie referencie