Cenník

Príprava cenovej kalkulácie projektu závisí hlavne od typu stavby a rozsahu projektovej dokumentácie, preto nie je možné presne vypísať ceny za jednotlivé typy projektov.

Investor si väčšinou vyberá z množstva projektantov práve toho, ktorý mu ponúkne najnižšiu a trhovo podhodnotenú cenu za projektu. Výber projektanta na základe najnižšej ceny nemusí hneď znamenať, že investor ušetrí, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Do ceny za kompletný projekt vstupuje veľa faktorov, na ktoré Vás väčšina projektantov na začiatku neupozorní, a potom sa cena za Váš projekt vyšplhá na hodnotu, s ktorou ste vôbec nepočítali. Taktiež sa môžete dostať do situácie, že projektant nie je autorizovanou osobou a razítko mu za “pár drobných” prepožičia jeho priateľ, ktorý projekt podrobne nepozná a odborne ho neskontroluje. Potom prichádza prvý problém na stavebnom úrade, kde chýbajú určité časti projektu a vy strácate čas, alebo v tom horšom prípade ďalší problém, a to pri realizácii stavby, kde zanedostatky projektu utrácate státisíce realizačnej firme.

Neriskujte, vsaďte na kvalitu, odbornosť a profesionálny prístup za rozumnú cenu!

Ak máte záujem o vypracovanie ceny za projekt rodinného domu, stačí, ak vyplníte formulár, ktorý vidíte nižšie. Na základe poskytnutých informácií Vám cenovú ponuku pripravím a zašlem e-mailom.


Informácie o poskytnutí osobných údajov